GARANCE nejnižší ceny

CENOVÁ GARANCE A MOŽNOST DODÁNÍ ZA NEJNIŽŠÍ CENU NA TRHU

garance nejlevnější ceny na trhu

Na všechny produkty chceme zákazníkům nabídnout nejnižší cenu na českém trhu se zachováním vysokého standardu poskytovaných služeb. V praxi to znamená, že pokud jste nějaké námi nabízené zboží našli u konkurence levněji, dáme vám toto zboží za stejnou cenu jako konkurence.

Chcete využít cenovou garanci - Jak postupovat:

  1. Ověření před objednávkou - pokud si nejste jisti, jestli se podmínky cenové garance vztahují na zboží, které si chcete koupit, kontaktujte nás a sdělte nám bližší informace o zboží (tj. typ zboží, konkurenční nižší cenu, prodejce). Tyto informace ověříme a následně vám pokusíme nabídnout stejné podmínky.
  2. Uplatnění v okamžiku odesílání objednávky - pokud si zboží u nás již objednáváte, nezapomeňte prosím do poznámky v samotném závěru procesu objednávání uvést informaci s požadavkem na uplatnění cenové garance. Před naším potvrzením objednávky zašleme k potvrzení námi nabídnuté podmínky.

Podmínky pro uplatnění programu Cenové garance:

  • zákazník musí přesně identifikovat konkurenční obchod, kde je uvedené zboží nabízené levněji.
  • musí se jednat o typově zcela shodné zboží (tzn. například dveřního kování musí být ze stejného materiálu a od stejného výrobce. Nesmí se jednat poškozené zboží např. ve výprodeji nebo bazaru. atd.)
  • musí se jednat o funkční obchod s jasně identifikovatelným provozovatelem a standardními podmínkami (velmi časté jsou případy, kdy "obchodník" zboží vůbec nemá nebo nabízí velmi dlouhé dodací lhůty, např. přes 14 dní)
  • v případě objednávky více položek zboží lze cenovou garanci uplatňovat pouze na položku (položky) z jednoho obchodu - není možné uplatňovat nižší cenu na každou položku zvlášt, tj. každou položku v jiném obchodu.
  • odkaz na obchodníka musí být uvedený v poznámce u objednávky nebo oznámen prostřednictvím mailu či telefonátu okamžitě po odeslání objednávky
  • program cenové garance se nevztahuje na kusový výprodej zbytkového sortimentu konkurence.

SEZAM-CHRUDIM.CZgrafikaGarance nejnižší ceny